
Сальник розподільного валу Jumper/Ducato/Boxer/Master 2.5/2.8 D/JTD/HDI (55x70x8), Victor Reinz, 81-33627-00,
410 ₴
- В наявності
- Код: 81-33627-00
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу Jumper/Ducato/Boxer/Master 2.5/2.8 D/JTD/HDI (55x70x8), Victor Reinz, 81-33627-00,
Victor Reinz – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 81-33627-00 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Lancia, Fiat, Iveco |
| Сумісність з моделлю | Thema, Boxer, Argenta, Movano, Ducato, Safrane, Trafic, Croma, Jumper, Power Daily, AR 6, Mascott, Master, Daily, 132, AR 8, 131 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
