
Сальник розподільного валу Opel Vivaro / Renault Clio / Megane / Trafic 2.0 i 01- (28x47x5.5), Victor Reinz, 81-34472-00,
410 ₴
- В наявності
- Код: 81-34472-00
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу Opel Vivaro / Renault Clio / Megane / Trafic 2.0 i 01- (28x47x5.5), Victor Reinz, 81-34472-00,
Victor Reinz – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 81-34472-00 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 5.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Trafic, Primastar, Scenic, Vivaro, Clio, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
