
Сальник коленвала задній Citroen Jumpy / Fiat Scudo / Peugeot Expert 1.6 i 95-(64x80x8), Victor Reinz,
410 ₴
- В наявності
- Код: 81-35877-00
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала задній Citroen Jumpy / Fiat Scudo / Peugeot Expert 1.6 i 95-(64x80x8), Victor Reinz,
Victor Reinz – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 81-35877-00 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 64 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Висота | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Lancia, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Brava, Bravo, A 112, 850, Punto, Tempra, Prisma, Uno, Duna, 133, Scudo, Fiorino, Dedra, Delta, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
