Сальник півосі Astra/Combo/Corsa/Vectra/Zafira 35x54x10/15, 452.500
Elring – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 452.500 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Saab, Fiat, ЗАЗ, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Adam, Ascona, Astra, Signum, Tigra, Lanos, Corsa, 159, Zafira, Croma, Kadett, 9-3, Stilo, Vectra, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

