
Сайлентблок заднього верхнього важеля Audi Q7 / VW Touareg 02-(44x45x16), RTS, 017-00460,
450 ₴
- В наявності
- Код: 017-00460
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього верхнього важеля Audi Q7 / VW Touareg 02-(44x45x16), RTS, 017-00460,
RTS – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RTS |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 017-00460 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 44 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
