
Захист днища Ауді A3 BMW 6 Seat Altea Leon Toledo Skoda Octavia Yeti VW Caddi Eos
790 ₴
- В наявності
- Код: FP 9523 223
Захист днища лівий Audi A3 BMW 6 Seat Altea Leon Toledo Skoda Octavia Yeti VW Caddi Eos Golf Jetta Scirocco Touran FP 9523 223
ЗАХИСТ ДНИЩА ЛІВ.; OE 1K0 825 201
Характеристики
РОЗТАШУВАННЯ
ЗАДНЄ
Розташування
ПЕРЕДНЄ
СТОРОНА
ЛІВ.
Оригінальні номери
Захист шасі
Характеристики
Опис
OE
1K0825201AB, 1K0825201AC, 1K0825201AE, 1K0825201D,
OE
1K0825201AB; 1K0825201AC; 1K0825201AE; 1K0825201D;
Асортиментна група
Запчастини кузова
Вигляд запчастини
Захист та підкрилки
Якість
PJ
Марка
VOLKSWAGEN
Модель
GOLF V (1K), 10.03-05.09
Назва частини
Захист шасі
Перед/зад
зад
Сторона
лівий
Виробник
Код
OE
1K0825201AB
OE
1K0825201AC
OE
1K0825201AE
OE
1K0825201D
OE
1K0825201E
OE
1K0825201H
OE
1K0825201J
OE
1K0825201K
OE
1K0825201L
OE
1K0825201M
OE
1K0825201N
OE
1K0825201S
OE
1K0825201T
OE
1K0825211E
cross not original
Виробник
Код
VAG
1K0825201AB
VAG
1K0825201AC
VAG
1K0825201AE
VAG
1K0825201D
VAG
1K0825201E
VAG
1K0825201H
VAG
1K0825201J
VAG
1K0825201K
VAG
1K0825201L
VAG
1K0825201M
VAG
1K0825201N
VAG
1K0825201S
VAG
1K0825201T
VAG
1K0825211E
Застосовується на авто
Виробник
Назва
AUDI
A3 (8P), 03 - 08 | A3 (8P), 09 - 12
AUDI
A3 Sportback (8PA)
BMW
6 (E24)
SEAT
ALTEA XL (5P5, 5P8)
SEAT
ALTEA, 04 -
SEAT
LEON, 05 -
SEAT
TOLEDO, 04 -
SKODA
OCTAVIA Combi (1Z5)
SKODA
OCTAVIA, 09 - 13
SKODA
YETI (5L), 09.09 - 09.13
VW
CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)
VW
CADDY, 04 - 10
VW
EOS (1F), 05.06 - 11.10
VW
GOLF V VARIANT, 06 - 09
VW
GOLF V, 03 - 08
VW
JETTA, 06 - 10
VW
JETTA, 11 - 15
VW
SCIROCCO (53)
VW
SCIROCCO (53B)
VW
SCIROCCO, 09 -
VW
TOURAN, 03 - 06
TOURAN, 10 - 15
FPS
Характеристики виробу та його комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
Компанія FPS заснована в 2007 році. Основний вид діяльності - дистрибуція деталей кузова, деталей систем охолодження, автомобільної оптики, дзеркал заднього виду, автоскла, матеріалів кузовного ремонту. Форма партс є членом торговельної групи «АД Україна» яка входить до складу торгової групи ADI.
Продукція компанії більше орієнтована на ринок у бюджетному сегменті та здатна задовольнити попит на доступні аналоги автозапчастин. Демократична ціна досягається за рахунок ліквідації «переплати» за торговий бренд, скорочення ланцюжка постачальників. При цьому якість продукції, що продається залишається на високому рівні. Великий асортимент продукції в наявності на складі сприяє оперативному надсиланню товару клієнтам.
Вся продукція випускається з дотриманням міжнародних стандартів, що підтверджує неабияку кількість різних сертифікатів.
Захист шасі
| Характеристики | Опис |
|---|---|
| OE | 1K0825201AB, 1K0825201AC, 1K0825201AE, 1K0825201D, |
| OE | 1K0825201AB; 1K0825201AC; 1K0825201AE; 1K0825201D; |
| Асортиментна група | Запчастини кузова |
| Вигляд запчастини | Захист та підкрилки |
| Якість | PJ |
| Марка | VOLKSWAGEN |
| Модель | GOLF V (1K), 10.03-05.09 |
| Назва частини | Захист шасі |
| Перед/зад | зад |
| Сторона | лівий |
| Виробник | Код |
|---|---|
| OE | 1K0825201AB |
| OE | 1K0825201AC |
| OE | 1K0825201AE |
| OE | 1K0825201D |
| OE | 1K0825201E |
| OE | 1K0825201H |
| OE | 1K0825201J |
| OE | 1K0825201K |
| OE | 1K0825201L |
| OE | 1K0825201M |
| OE | 1K0825201N |
| OE | 1K0825201S |
| OE | 1K0825201T |
| OE | 1K0825211E |
cross not original
| Виробник | Код |
|---|---|
| VAG | 1K0825201AB |
| VAG | 1K0825201AC |
| VAG | 1K0825201AE |
| VAG | 1K0825201D |
| VAG | 1K0825201E |
| VAG | 1K0825201H |
| VAG | 1K0825201J |
| VAG | 1K0825201K |
| VAG | 1K0825201L |
| VAG | 1K0825201M |
| VAG | 1K0825201N |
| VAG | 1K0825201S |
| VAG | 1K0825201T |
| VAG | 1K0825211E |
Застосовується на авто
| Виробник | Назва |
|---|---|
| AUDI | A3 (8P), 03 - 08 | A3 (8P), 09 - 12 |
| AUDI | A3 Sportback (8PA) |
| BMW | 6 (E24) |
| SEAT | ALTEA XL (5P5, 5P8) |
| SEAT | ALTEA, 04 - |
| SEAT | LEON, 05 - |
| SEAT | TOLEDO, 04 - |
| SKODA | OCTAVIA Combi (1Z5) |
| SKODA | OCTAVIA, 09 - 13 |
| SKODA | YETI (5L), 09.09 - 09.13 |
| VW | CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) |
| VW | CADDY, 04 - 10 |
| VW | EOS (1F), 05.06 - 11.10 |
| VW | GOLF V VARIANT, 06 - 09 |
| VW | GOLF V, 03 - 08 |
| VW | JETTA, 06 - 10 |
| VW | JETTA, 11 - 15 |
| VW | SCIROCCO (53) |
| VW | SCIROCCO (53B) |
| VW | SCIROCCO, 09 - |
| VW |
TOURAN, 03 - 06 |
|
TOURAN, 10 - 15
FPS Характеристики виробу та його комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора. Компанія FPS заснована в 2007 році. Основний вид діяльності - дистрибуція деталей кузова, деталей систем охолодження, автомобільної оптики, дзеркал заднього виду, автоскла, матеріалів кузовного ремонту. Форма партс є членом торговельної групи «АД Україна» яка входить до складу торгової групи ADI. Продукція компанії більше орієнтована на ринок у бюджетному сегменті та здатна задовольнити попит на доступні аналоги автозапчастин. Демократична ціна досягається за рахунок ліквідації «переплати» за торговий бренд, скорочення ланцюжка постачальників. При цьому якість продукції, що продається залишається на високому рівні. Великий асортимент продукції в наявності на складі сприяє оперативному надсиланню товару клієнтам. Вся продукція випускається з дотриманням міжнародних стандартів, що підтверджує неабияку кількість різних сертифікатів. |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Код запчастини | FP 9523 223 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Yeti |
- Ціна: 790 ₴


