
Радіатор пічки NISSAN PRIMASTAR OPEL VIVARO RENAULT TRAFIC
1 780 ₴
- В наявності
- Код: FP 52 N50-AV
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор печі NISSAN_PRIMASTAR 02-07/PRIMASTAR 07-, OPEL_VIVARO 02-07/VIVARO 07-, RENAULT_TRAFIC 02-07/TRAFIC 07-
- Код запчастини - FP 52 N50-AV.
- Бренд - AVA.
- Матеріал - алюміній.
- Тип техніки - Легковий автомобіль.
- Модель (рік) / підходить на - NISSAN OPEL RENAULT.
| розміри радіатора | 205 - 182 - 42 |
| розміри радіатора | 205 X 182 X 42 mm |
| ширина [мм] | 250 |
| Товщина [мм] | 42 |
| розміри радіатора | 205x182 |
| розміри радіатора | 205 x 181 x 42 мм |
| розміри радіатора | 205 x 182 x 42 |
| висота [мм] | 182 |
| ширина [мм] | 182 |
| висота [мм] | 205 |
| розміри радіатора | 205 X 177 X 42 mm |
| Місце встановлення | спереду |
| GENERAL MOTORS 1618049, 90512200, |
| OPEL 6552743, 90512201, 90512200, 5914435, 5045836, 1854680, 2724982, 1618110, 1618049, 1618049, 02724982, 1618048, |
| SAAB 1618048, 1618 049, 1618110, 2724982, 1854680, 5914435, 5045836, 6552743, 90512201, 90512200, |
| VAUXHALL 90512201, 90512200, 6552743, 5914435, 5045836, 2724982, 1854680, 1618110, 1618049, 1618048, 1618 049, |
AVA
Характеристики виробу та його комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
Компанія AVA заснована 1927 року в Недерландах. Спочатку займалася відновленням автомобільних радіаторів. А 1930 року почала сама виробляти радіатори. Заводи компанії розташовані практично у всіх країнах Західної Європи. Асортимент компанії налічує понад 500 найменувань виробів до легкових та комерційних автомобілів, сільгосптехніки, залізничного транспорту. У 1989 році сталося злиття AVA з американською компанією Modine і ставши головним офісом компанії в Європі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVA |
| Країна виробник | Голландія |
| Код запчастини | FP 52 N50-AV |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель (рік)/підходить на | NISSAN OPEL RENAULT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780 ₴
