
Ліхтар задній правий для Fiat Ducato Peugeot Boxer Citroen Jamper '06 1365777080 6351Z2 1366455080
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: FP 2606 F2-E
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ліхтар задній для Fiat Ducato '06- правий (DEPO)
- Код запчастини - FP 2606 F2-E.
- Марка - Fiat.
- Модель - Ducato.
- Тип техніки - Легковий автомобіль.
- Бренд - Depo.
- Тип запчастини - Аналог.
- Країна виробник - Тайвань.
- Модель (рік)/підходить - DUC./JUMP./BOX. 06-.
| Вигляд допуску | перевірено E-Typ |
| Сторона встановлення | право |
| Тип ламп | P21/5W |
| Тип ламп | P21W |
| Колір покажчиків повороту | прозорий |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з утримувачем лампи |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без утримувача лампи |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без лампи розжарювання |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| Функція освітлювального приладу | з сигналом гальмування |
| Колір | червоний |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| Функція освітлювального приладу | із заднім протитуманним ліхтарем |
| Тип ламп | PY21W |
| Якість | O.E. (Original) |
| парні номери артикулів | 712201621120 |
| CITROEN/PEUGEOT 1606664180, |
| FIAT 1366453080, |
| CITROEN JUMPER Автобус, JUMPER Фургон, |
| FIAT DUCATO Автобус (250_, 290_), DUCATO Фургон (250_, 290_), |
| PEUGEOT BOXER Автобус, BOXER Фургон, |
DEPO
Характеристики виробу та його комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
DEPO заснована 1977 року в Тайвані. Виробництво розташоване у таких країнах як Китай, Тайвань, США. Компанія займається виробництвом доступних та якісних автомобільних запчастин. Продукція DEPO отримала сертифікацію в рамках Федерального стандарту в США з безпеки автотранспорту FMVSS-108 та SAE & DOT. Також продукція пройшла сертифікацію відповідно до міжнародних стандартів QS 9000 та ISO 9002. Компанія співпрацює таким виробникам як Geely, Hyundai, Kia.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Depo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Код запчастини | FP 2606 F2-E |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель (рік)/підходить на | DUC./JUMP./BOX. 06- |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

