Радіатор печі DAEWOO LANOS 98-/LEGANZA 97-03/NUBIRA 97-99 (J100)
- Код запчастини - FP 22 N73-P.
- Бренд - Fps.
- Країна виробник - Китай.
- Матеріал - алюміній.
- Тип техніки - Легковий автомобіль.
| довжина [мм] | 183 |
| Товщина [мм] | 32 |
| Якість | Alternativ |
| розміри радіатора | 167 x 182 x 34 мм |
| ширина [мм] | 168 |
| розміри радіатора | 168 - 182 - 25 |
| розміри радіатора | 168 x 182 x 25 мм |
| довжина [мм] | 175 |
| ширина [мм] | 175 |
| розміри радіатора | 175 x 183,5 x 25 |
| висота [мм] | 25 |
| висота [мм] | 182 |
| ширина [мм] | 184 |
| висота [мм] | 177 |
| розміри радіатора | 168x182 |
| Глибина [мм] | 25 |
| Товщина [мм] | 25 |
| Вага [г] | 1191 |
| Впуск-? [мм] [мм] | 18 |
| Випуск-? [мм] [мм] | 20 |
| розміри радіатора | 177 x177 x 32 мм |
| CHEVROLET P96231949, 96207413, 96201949, 96190674, P96190674, P96201949, 96231949, |
| DAEWOO 96231949, 96207413, 96229203, 96190674, 96201949, P96231949, P96190674, P96207413, P96201949, |
| FORCE R21323, R21322, R21045, |
| FSO 96190674, |
| ZAZ P96231949, P96207413, P96190674, 96231949, 96207413, 96201949, 96190674, |
| DAEWOO LANOS / SENS (KLAT), LANOS / SENS седан (KLAT), LEGANZA (KLAV), &Nbsp;NEXIA, NEXIA седан, NUBIRA (J100), NUBIRA (J100), (J150), NUBIRA Wagon (J100), NUBIRA Wagon (J200), NUBIRA седан (J100), NUBIRA седан (J150), NUBIRA седан (J200), NUBIRA универсал |
| ZAZ CHANCE, LANOS Похила задня частина, LANOS седан, SENS, |
FPS
Характеристики виробу та його комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
Компанія FPS заснована у 2007 році. Основний вид діяльності - дистрибуція деталей кузова, деталей систем охолодження, автомобільної оптики, дзеркал заднього виду, автоскла, матеріалів кузовного ремонту. Форма партс є членом торговельної групи «АД Україна» яка входить до складу торгової групи ADI.
Продукція компанії більше орієнтована на ринок у бюджетному сегменті та здатна задовольнити попит на доступні аналоги автозапчастин. Демократична ціна досягається за рахунок ліквідації «переплати» за торговий бренд, скорочення ланцюжка постачальників. При цьому якість продукції, що продається залишається на високому рівні. Великий асортимент продукції в наявності на складі сприяє оперативному надсиланню товару клієнтам.
Вся продукція випускається з дотриманням міжнародних стандартів, що підтверджує неабияку кількість різних сертифікатів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fps |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | FP 22 N73-P |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
- Ціна: Ціну уточнюйте





