AUDI_A4 95-99 (B5)/A6 97-00 SDN / 98-00 AVANT (C5)/A6 01-05 SDN / AVANT (C5), SKODA_SUPERB 02-08 (3U), VW_PASS
- Код запчастини - FP 12 A464-NF.
- Тип техніки - Легковий автомобіль.
- Тип запчастини - Оригінал.
- Матеріал - алюміній.
- Бренд - NRF.
- Модель (рік) / підходить на - AUDI SKODA VW.
| Товщина [мм] | 34 |
| ширина [мм] | 398 |
| довжина [мм] | 630 |
| розміри радіатора | 630 - 397 - 32 |
| розміри радіатора | 630x399x28 |
| розміри радіатора | 632 X 398 X 32 mm |
| Якість | Alternativ |
| Якість | Premium |
| розміри радіатора | 630x397 |
| розміри радіатора | 632x398x34 |
| висота [мм] | 632 |
| ширина [мм] | 396 |
| ширина [мм] | 397 |
| Глибина [мм] | 32 |
| Товщина [мм] | 32 |
| Впуск-? [мм] [мм] | 31 |
| Впуск-? [мм] [мм] | 32 |
| розміри радіатора | 630 x 395 x 32 мм |
| для OE-№ | 4B0.121.251 K,N |
| Вага [г] | 5658 |
| для OE-№ | 8D0.121.251 D |
| розміри радіатора | 632-398-32 |
| Випуск-? [мм] [мм] | 32 |
| Випуск-? [мм] [мм] | 31 |
| Матеріал рами | полімерний матеріал |
| тільки у поєднанні з | 8DO 121 101H |
| для OE-№ | 4B0.121.251 K, N |
| тільки у поєднанні з | 8DO 121 101M, AF |
| тільки у поєднанні з | 8DO 121283B |
| тільки у поєднанні з | 8DO 121284B |
| тільки у поєднанні з | N 904 190 02 |
| тільки у поєднанні з | N 905 048 02 |
| Версія | produced by AKG |
| розмір різьблення | M10x1,5 |
NRF
Характеристики виробу та його комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
Компанія NRF заснована 1927 року в Недерландах. Спочатку займалася відновленням автомобільних радіаторів. А 1930 року почала сама виробляти радіатори. Заводи компанії розташовані практично у всіх країнах Західної Європи. Асортимент компанії налічує понад 500 найменувань виробів до легкових та комерційних автомобілів, сільгосптехніки, залізничного транспорту. У 1989 році відбулося злиття NRF з американською компанією Modine і ставши головним офісом компанії в Європі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | FP 12 A464-NF |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель (рік)/підходить на | AUDI SKODA VW |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

