
Ліхтар задній для Mercedes Vito '03-10 лівий A 639 820 02 64
2 350 ₴
- В наявності
- Код: FP 3542 F1-E
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтар задній для Mercedes Vito '03-10 лівий (DEPO)
- Код запчастини - FP 3542 F1-E.
- Модель - Vito.
- Тип техніки - Легковий автомобіль.
- Бренд - Depo.
- Тип запчастини - Аналог.
- Країна виробник - Тайвань.
- Марка - Mercedes.
- Модель (рік)/підходить - MB VITO 03-10.
| Сторона встановлення | право |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з лампами розжарювання |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з утримувачем лампи |
| Тип освітлювального приладу | Технологія ламп розжарювання |
| перевірочне значення | E1 1480 |
| перевірочне значення | ECE/CCC |
| Номінальна напруга [V] | 12 |
| Кількість функцій лампи освітлення | 5 |
| Тип ламп | P21/5W |
| Тип ламп | P21W |
| Тип ламп | PY21W |
| Функція освітлювального приладу | з миготливим вогнем |
| Функція освітлювального приладу | з сигналом гальмування |
| Функція освітлювального приладу | із заднім протитуманним ліхтарем |
| Функція освітлювального приладу | зі світлом фари заднього ходу |
| Функція освітлювального приладу | із заднім габаритним вогнем |
| колір скла фари | прозорий |
| колір скла фари | червоний |
| парні номери артикулів | 2SK 964 596-011 |
| MERCEDES-BENZ A 639 820 02 64, 639 820 02 64, |
| MERCEDES-BENZ VIANO (W639), VITO / MIXTO Фургон (W639), VITO Автобус (W639), |
DEPO
Характеристики виробу та його комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
DEPO заснована 1977 року в Тайвані. Виробництво розташоване у таких країнах як Китай, Тайвань, США. Компанія займається виробництвом доступних та якісних автомобільних запчастин. Продукція DEPO отримала сертифікацію в рамках Федерального стандарту в США з безпеки автотранспорту FMVSS-108 та SAE & DOT. Також продукція пройшла сертифікацію відповідно до міжнародних стандартів QS 9000 та ISO 9002. Компанія співпрацює таким виробникам як Geely, Hyundai, Kia.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Depo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Код запчастини | FP 3542 F1-E |
| Сумісність з моделлю | Vito |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes |
| Модель (рік)/підходить на | MB VITO 03-10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴


