
Сальник клапана (впуск) Lexus / Toyota, Ajusa, 12010800,
40 ₴
- В наявності
- Код: 12010800
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск) Lexus / Toyota, Ajusa, 12010800,
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010800 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 10.2 мм |
| Внутрішній діаметр | 4.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Daihatsu, Geely, Toyota, Aston Martin, Lexus, Lifan, Pontiac |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴
