Сальник клапана (впуск/випуск) Ford Transit 1.6-2.0 i 77-, Elring, 206.954,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 206.954 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 15.5 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Taunus, Escort, Fiesta, Sierra, Scorpio, Orion, Consul, Granada |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

