Сальник клапана Berlingo/Jumper/Ducato/Boxer/Partner, Elring, 294.110,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 294.110 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 10.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 14.2 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Rover, Alfa Romeo, Suzuki, Ferrari, Opel, Lancia, Renault, Jeep, Volvo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Berlingo, Boxer, Jumper |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

