
Сальник клапана Mercedes Benz Sprinter/Vito, Elring, 403.730,
30 ₴
- В наявності
- Код: 403.730
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Mercedes Benz Sprinter/Vito, Elring, 403.730,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 403.730 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 8.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 12.2 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ferrari, Maserati, Dacia, Citroen, Ssang Yong, Jeep, Chevrolet, Honda, Saab, Peugeot, Suzuki, Cadillac, Chrysler, Volvo, Mercedes-Benz, Fiat, Volkswagen, Land Rover, Opel, Maybach, BMW, Lancia, Renault, Nissan, Smart, Bentley |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

