
Сальник клапана VW T4/T5/LT/Caddy, Elring, 701.289,
30 ₴
- В наявності
- Код: 701.289
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана VW T4/T5/LT/Caddy, Elring, 701.289,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 701.289 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 9.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 13.2 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Alfa Romeo, Audi, Maserati, Porsche, Dacia, Citroen, Saab, Peugeot, Seat, Ford, Volvo, Mercedes-Benz, Fiat, Volkswagen, Opel, BMW, Lancia, Nissan, Renault, Skoda |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴
