Сальник клапана (впуск/випуск) Ford Connect 1.8 Di/TDCi 02-, Elring, 761.389,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 761.389 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 15.4 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Mazda, УАЗ, Ford, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect, Transit, Escort, Transit Connect, Mondeo, Fiesta, Focus, Sierra, Besta, 240-244, Lublin, Orion, Scorpio, Hunter, Ceres, Omega, S-Max, C-Max |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

