
Сальник клапана Opel Astra G 2.2 16V 00-05 (6x10/25x16), Elring, 007.030,
100 ₴
- В наявності
- Код: 007.030
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Opel Astra G 2.2 16V 00-05 (6x10/25x16), Elring, 007.030,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 007.030 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 16 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Saab, Fiat, Cadillac, Saturn, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, Malibu, Astra, GT, 9-3X, 159, Captiva, Zafira, Croma, Speedster, 9-3, 9-5, Vectra, Spider, HHR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
