
Сальник клапана (впуск/випуск) Doblo / Combo/Movano/Vivaro / Master/Trafic 1.4-2.3 i/CDTI/dCi 06-, Elring,
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 069.630
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сальник клапана (впуск/випуск) Doblo / Combo/Movano/Vivaro / Master/Trafic 1.4-2.3 i/CDTI/dCi 06-, Elring,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 069.630 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 8.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 11.4 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Samsung, Mercedes-Benz, Fiat, Nissan, Alfa Romeo, Opel, Lancia, Renault, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grande Punto, Doblo, Trafic, Movano, X-Trail, Combo, MiTo, Navara, Punto, Laguna, Primastar, Espace, Delta, QM5, X-Class, Megane, Scenic, 124 Spider, 500C / 595C / 695C, Brava, 500x, Master, Bravo, 500l, Ypsilon, Qashqai, 500, Compass, Tipo, Koleos, Linea, Palio, Vivaro, 500 C, 124, Stilo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
