
Сальник клапана Mercedes Benz OM904/906, Elring, 104.380,
100 ₴
- В наявності
- Код: 104.380
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Mercedes Benz OM904/906, Elring, 104.380,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 104.380 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 15.4 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Plymouth, Opel, Dodge, Chrysler, Jeep, Volvo |
| Сумісність з моделлю | 140, P 1800, Cherokee, Frontera, Voyager / Grand Voyager, 240, Caravan, 164, Caravan, Voyager, Grand Voyager, P 122, 740, Grand Cherokee, Vario, 940 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
