
Сальник клапана Berlingo/Jumper/Ducato/Scudo/Boxer/Partner 2.0/2.2 HDI, Elring, 136.940,
100 ₴
- В наявності
- Код: 136.940
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Berlingo/Jumper/Ducato/Scudo/Boxer/Partner 2.0/2.2 HDI, Elring, 136.940,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 136.940 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 19.6 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Suzuki, Ford, Lancia, Citroen, Volvo |
| Сумісність з моделлю | 306, Mondeo, Xsara Picasso, Berlingo, Zeta, Grand Vitara, C70, 508, 308, V70, Expert, Xsara, Scudo, 206, Ducato, Kuga, Ulysse, V50, Partner, 607, 407, Boxer, S40, Xantia, 406, C-Max, Aria, 307, S80, Focus, C5, C30, C4, Jumper, Xenon, Jumpy, S-Max |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
