
Сальник клапана (впуск) Mercedes Benz OM364/366, Elring, 577.898,
100 ₴
- В наявності
- Код: 577.898
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск) Mercedes Benz OM364/366, Elring, 577.898,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 577.898 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 14.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 19 мм |
| Висота | 15 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
