
Сальник клапана Renault Kangoo/Logan/Megane 1.4-1.6i 96-, Elring, 151.810,
100 ₴
- В наявності
- Код: 151.810
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Renault Kangoo/Logan/Megane 1.4-1.6i 96-, Elring, 151.810,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 151.810 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 16.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Opel, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Wind, Laguna, Kangoo, Megane, Scenic, Logan/Stepway, Sandero, Vivaro, Largus, Trafic, Duster, Fluence, Primastar, Clio, Kubistar, Logan, Espace |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



