
Сальник клапана (впуск/випуск) BMW 1/3/5/7/X3/X5/X6 2.0-3.0 D 98-, Elring, 157.560,
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 157.560
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сальник клапана (впуск/випуск) BMW 1/3/5/7/X3/X5/X6 2.0-3.0 D 98-, Elring, 157.560,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 157.560 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 19.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 11.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 23.3 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, Opel, BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, Freelander, 3, Range Rover, Omega, 7-Series, #3, 6 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
