
Сальник клапана Berlingo/Jumpy/Scudo/Expert/Partner, Elring, 262.650,
100 ₴
- В наявності
- Код: 262.650
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Berlingo/Jumpy/Scudo/Expert/Partner, Elring, 262.650,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 262.650 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 9.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 18.1 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Mazda, Peugeot, Fiat, Suzuki, Ford, Mini, Volvo |
| Сумісність з моделлю | 3, 307, 308, Jumpy, C-Max, C2, C3, C30, C4, #3, Partner, C5, Expert, SX4, Fiesta, 407, Focus, Fusion, 206, 207, Clubman, V50, V70, S40, 1007, S80, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
