
Сальник клапана (впуск/випуск) Ford Escort/Fiesta 1.1-1.6 80-, Elring, 405.990,
100 ₴
- В наявності
- Код: 405.990
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск/випуск) Ford Escort/Fiesta 1.1-1.6 80-, Elring, 405.990,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 405.990 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Висота | 16.4 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta, Sierra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
