
Сальник клапана (випуск) Mazda 3/323/6/626/MX-3/MX-5 2.0i/Di 94-, Elring, 707.180,
100 ₴
- В наявності
- Код: 707.180
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (випуск) Mazda 3/323/6/626/MX-3/MX-5 2.0i/Di 94-, Elring, 707.180,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 707.180 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10.3 мм |
| Внутрішній діаметр | 10.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 13.6 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Ford, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | 626, Retona, 3, #3, Sportage, 323, Carens, Probe, Puma, Cerato, Xedos, MX-3, Grand Vitara, Roadster, Clarus, Vitara, MX-5, MX-6, CX-7, Avella, Sephia, 6, Shuma |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
