
Сальник клапана (впуск/випуск) Opel Movano / Renault Master 3.0 DTI/dCi 03-, Elring, 012.150,
100 ₴
- В наявності
- Код: 012.150
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск/випуск) Opel Movano / Renault Master 3.0 DTI/dCi 03-, Elring, 012.150,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 012.150 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 10.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 13.9 мм |
| Висота | 11.2 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan, Infiniti, Ford |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Interstar, Silvia, Skyline, Stanza, Pathfinder, 300ZX, Patrol, Sunny, Cabstar, Laurel, Primera, Pick Up, Terrano, NT400, QX4, Prairie, 200SX, Master, Maxima, Almera, Micra, M30, 100NX, Movano, Navara, Cherry |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
