
Сальник клапана Citroen Jumpy/Fiat Scudo/Peugeot Expert 2.0 i, Elring, 149.360,
220 ₴
- В наявності
- Код: 149.360
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Citroen Jumpy/Fiat Scudo/Peugeot Expert 2.0 i, Elring, 149.360,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 149.360 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17.1 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 26.5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Citroen, Fiat, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 407, Xsara, 306, 206, Jumpy, XM, Scudo, 307, Xsara Picasso, Zeta, 605, C5, Ulysse, C4, 406, 308, Expert, 607 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴
