
Прокладка колектора впускного Renault Megane/Scenic 1.4 TCe 09-, Ajusa, 24043800,
100 ₴
- В наявності
- Код: 24043800
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка колектора впускного Renault Megane/Scenic 1.4 TCe 09-, Ajusa, 24043800,
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24043800 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 6 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
