
Сальник клапана (впуск) VW Caddy IV 1.0-1.4 TSI 15-, Elring, 302.890,
230 ₴
- В наявності
- Код: 302.890
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск) VW Caddy IV 1.0-1.4 TSI 15-, Elring, 302.890,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 302.890 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 7.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 11.2 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Peugeot, Skoda, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Scirocco, Tiguan, Q3, Geopolis, Mii, Formentor, A3, UP!, A1, Load Up, Satelis, Leon, Fabia, Toledo, Golf, Polo, Ibiza, Passat, Jetta, Touran, Rapid, Superb, Alhambra, X8, X9, Beverly, Octavia, A4, Caddy, Beetle, Yeti |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
