
Сальник клапана (впуск/випуск) Opel Astra/Vectra 1.9 CDTI 04-, Elring, 332.330,
100 ₴
- В наявності
- Код: 332.330
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск/випуск) Opel Astra/Vectra 1.9 CDTI 04-, Elring, 332.330,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 332.330 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 23.4 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Saab, Alfa Romeo, Opel, Cadillac, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Signum, 156, GT, Zafira, Stilo, Astra, Bravo, Brera, 159, Zafira, Croma, 9-3, 9-5, Thesis, Vectra, Delta, Spider, 4C |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 156, 159, 4C, 9-3, 9-5, Astra, Bravo, Brera, Croma, Delta, GT, Signum, Spider, Stilo, Thesis, Vectra, Zafira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
