Сальник клапана Renault 1.2 i Kangoo 97-/ Clio 96-01, Elring, 773.390,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 773.390 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 10.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 28.2 мм |
| Висота | 20 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Kubistar, Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

