
Сальник клапана (випуск) Ford Transit/Focus/Mondeo 1.8-2.3 i 00-, Elring, 026.650,
240 ₴
- В наявності
- Код: 026.650
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (випуск) Ford Transit/Focus/Mondeo 1.8-2.3 i 00-, Elring, 026.650,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 026.650 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 10.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 18 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Volvo, Jaguar, Fiat, Ford, Mercury, Jeep, Mazda |
| Сумісність з моделлю | XC60, 3, XF, XJ, TRIBUTE, C-Max, C30, Kuga, 500x, Fiesta, Focus, Freelander, Himiko, Tipo, Transit, Range Rover Evoque, Maverick, S-Max, S40, S60, Mondeo, V70, V50, S80, Discovery Sport, Mustang, MX-5, XE, CX-7, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
