
Сальник клапана (впуск) Ford Fiesta/Focus 1.25-1.6 i/Ti 95-, Elring, 026.700,
230 ₴
- В наявності
- Код: 026.700
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск) Ford Fiesta/Focus 1.25-1.6 i/Ti 95-, Elring, 026.700,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 026.700 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 16.2 мм |
| Внутрішній діаметр | 10.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 23 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Fiesta, Focus, S40, Puma, Figo, C30, Fusion, V50, C-Max |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
