
Сальник розподільного валу Opel Movano/Vivaro / Renault Master/Trafic 2.5 CDTI/dCI 00- (30x42x8), Elring, 302.430,
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 302.430
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сальник розподільного валу Opel Movano/Vivaro / Renault Master/Trafic 2.5 CDTI/dCI 00- (30x42x8), Elring, 302.430,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 302.430 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Rodeo, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
