
Сальник клапана (впуск/випуск) Ford Focus/Kuga/Mondeo/S-Max 2.5 i 05-, Elring,
230 ₴
- В наявності
- Код: 369.890
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск/випуск) Ford Focus/Kuga/Mondeo/S-Max 2.5 i 05-, Elring,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 369.890 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 9.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 13.2 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, S80, Focus, XC70, S60, S40, V40, Kuga, C70, C30, XC90, S70, V50, V70, S-Max |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
