
Сальник рульової колонки Mercedes Benz Bus 407-410D 82-95 / W124 85-93/(21x33x8/9), Elring, 007.544,
250 ₴
- В наявності
- Код: 007.544
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник рульової колонки Mercedes Benz Bus 407-410D 82-95 / W124 85-93/(21x33x8/9), Elring, 007.544,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 007.544 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 33 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | NBR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | S-Class, T1, T1/TN, SL, Istana, 124, /8 (W114/W115) |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
