
Сальник клапана Berlingo/Jumpy/Scudo/Bipper/Partner 1.4-1.6 HDI, Elring, 027.750,
250 ₴
- В наявності
- Код: 027.750
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Berlingo/Jumpy/Scudo/Bipper/Partner 1.4-1.6 HDI, Elring, 027.750,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 027.750 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 9.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 23 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Mazda, Toyota, Ford, Opel, Citroen, Volvo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Berlingo, Scudo, Jumpy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
