
Сальник задньої маточини VW Caddy 1.4-1.9 i/D/SDI 82- (40x52/58x7.6), Elring, 045.772,
240 ₴
- В наявності
- Код: 045.772
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник задньої маточини VW Caddy 1.4-1.9 i/D/SDI 82- (40x52/58x7.6), Elring, 045.772,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 045.772 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 7.6 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | NBR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Volkswagen, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Derby, Passat, Parati, Lupo, 100, Corrado, Jetta, Scirocco, 80, Caddy, Toledo, 10, Coupe, 1325, Cordoba, Golf, Polo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
