
Втулка переднього стабілізатора Renault Kangoo 08- (d=19 mm), Sasic, 2304020,
240 ₴
- В наявності
- Код: 2304020
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка переднього стабілізатора Renault Kangoo 08- (d=19 mm), Sasic, 2304020,
Sasic – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 2304020 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 17.5 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
