
Сальник розподільного валу Jumpy/Scudo/Expert (30x42x7), Elring, 440.720,
250 ₴
- В наявності
- Код: 440.720
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу Jumpy/Scudo/Expert (30x42x7), Elring, 440.720,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 440.720 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Fiat, Peugeot, ЗАЗ, Lancia, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Espero, Scudo, Punto, Jumpy, Rezzo, Tipo, Lacetti, Palio, Nexia, Uno, Lanos, Nubira, Vida, 10, Expert, Fiorino |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
