
Сальник розподільного валу Opel Combo 1.2/1.4 i 94- (35x48x7), Elring, 702.269,
250 ₴
- В наявності
- Код: 702.269
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу Opel Combo 1.2/1.4 i 94- (35x48x7), Elring, 702.269,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 702.269 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Saab, Fiat, Hyundai, ЗАЗ, Opel, Cadillac, Kia |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
