Прокладка впускного колектора Opel Kadett 1.2/1.3 i 79-, Ajusa, 13061000,
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 13061000 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 0.8 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 337 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Corsa, Manta, Kadett |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

