
Сальник розподільного вала Nissan Almera/Primera 2.0 TD / Navara 3.0i / Patrol 2.8 D/TD, Elring, 151.490,
250 ₴
- В наявності
- Код: 151.490
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного вала Nissan Almera/Primera 2.0 TD / Navara 3.0i / Patrol 2.8 D/TD, Elring, 151.490,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 151.490 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | M30, Bluebird, Sunny, 300ZX, QX4, Prairie, Cherry, Laurel, PICK UP, Stanza, Primera, Navara, Pick Up, Maxima, Terrano, Pathfinder, Almera, Patrol |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
