
Сальник валу первинного Berlingo/Doblo/Scudo/Partner 1.6-2.0 D/TD/HDI (23x36x7), Elring, 131.860,
270 ₴
- В наявності
- Код: 131.860
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник валу первинного Berlingo/Doblo/Scudo/Partner 1.6-2.0 D/TD/HDI (23x36x7), Elring, 131.860,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 131.860 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Матеріал | NBR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Mazda, Toyota, Mini, Opel, Citroen, Volvo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Berlingo, Scudo, Doblo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
