
Сальник куліс МКПП Skoda Octavia / VW Bora/Caddy/Golf 1.5-2.0 i/SDI/D/TD/TDI 74- (8x14x4), Elring, 322.415,
260 ₴
- В наявності
- Код: 322.415
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник куліс МКПП Skoda Octavia / VW Bora/Caddy/Golf 1.5-2.0 i/SDI/D/TD/TDI 74- (8x14x4), Elring, 322.415,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 322.415 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Матеріал | NBR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Seat, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, A3, Jetta, Scirocco, Octavia, Bora, Leon, Caddy, Toledo, Cordoba, Golf, Polo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
