
Сальник розподільного валу передній VW T4/LT 2.5 TDI (32x47x10), Elring, 325.155,
260 ₴
- В наявності
- Код: 325.155
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу передній VW T4/LT 2.5 TDI (32x47x10), Elring, 325.155,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 325.155 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Alfa Romeo, Audi, Seat, Ford, Porsche, Lancia, Volvo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
