Сальник півосі VW T4 (45x60x8), Elring, 063.665,
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 063.665 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Seat, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, Quattro, A6, 100, A8, 80, A4, Superb, Phaeton, Coupe, Golf |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

