
Сайлентблок переднього важеля Audi 100/A6 90- (64x25.5x16.2), RTS, 017-00061,
280 ₴
- В наявності
- Код: 017-00061
+380 (63) 100-02-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля Audi 100/A6 90- (64x25.5x16.2), RTS, 017-00061,
RTS – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RTS |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 017-00061 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 64 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Довжина | 25.5 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
